MATSERVIS, 82 delar "Wexiö guld" Gustafsberg.

349208. MATSERVIS, 82 delar "Wexiö guld" Gustafsberg.

12 mattallrikar
12 djupa tallrikar
12 stora djupa tallrikar
12 stora assietter
12 små assietter
9 uppläggningsfat
1 soppterrin
1 tillbringare
1 såsskål
10 äggkoppar.

bruksslitage, flertal nagg på assietterna.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 mattallrikar
12 djupa tallrikar
12 stora djupa tallrikar
12 stora assietter
12 små assietter
9 uppläggningsfat
1 soppterrin
1 tillbringare
1 såsskål
10 äggkoppar.

Antal besök: 1 433