KRISTIAN NILSSON, COLLIER, Sterlingsilver.

3492018. KRISTIAN NILSSON, COLLIER, Sterlingsilver.

Stämplad SKN, Stockholm 1985.
Vikt ca 192 gram.

Föremålen säljs till förmån för Medicinsk forskning, Hundstallet i Staffanstorp och Operation Smile.

Mindre bruksslitage, repor och märken.

Tema

Med passion för smycken - Ulla Nilssons samlingar

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplad SKN, Stockholm 1985.
Vikt ca 192 gram.

Tema

Antal besök: 843