OLLE KRANTZ. "Lutans serenad", olja på duk, signerad.

349197. OLLE KRANTZ. "Lutans serenad", olja på duk, signerad.

76 x 65 cm.

något krackelerad.

Gör en kostnadsfri värdering!

76 x 65 cm.

något krackelerad.

Antal besök: 1 078