ETERNA, ARMBANDSUR, HERR, GULD,18K, 1990-TAL.

3491826. ETERNA, ARMBANDSUR, HERR, GULD,18K, 1990-TAL.

Quartz, safirglas.
Boett märkt på utsidan 4100.68
Länk i doublé.
Gåvogravyr.
Boettdiameter 33 mm.
Total vikt 59,8 g.

Bruksslitage.
Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Quartz, safirglas.
Länk i doublé.
Gåvogravyr.
Boettdiameter 33 mm.
Total vikt 59,8 g.

Bruksslitage.

Antal besök: 684