MAJ ARNELL. Olja på duk, signerad.

34915. MAJ ARNELL. Olja på duk, signerad.

"Stilleben i mörkt mot dörr" - 50. 55 x 32 cm.

Maj Arnell (1910–2005)

Gör en kostnadsfri värdering!

Maj Arnell (1910–2005)

Antal besök: 928