BENGT LINDSTRÖM. Färglitografi, signerad och numrerad EA, 52 x 72 cm.

34911. BENGT LINDSTRÖM. Färglitografi, signerad och numrerad EA, 52 x 72 cm.

52 x 72 cm.

Bengt Lindström (1925–2008)

Gör en kostnadsfri värdering!

52 x 72 cm.

Bengt Lindström (1925–2008)

Antal besök: 980