Parti kaffeskedar (10). Totalvikt 82 gram.

34910. Parti kaffeskedar (10). Totalvikt 82 gram.

Kaffeskedar. Märkta NM. 830S. N 203. Kattfot. S. Längd 10,2 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 806