LJUSSTAKAR, ett par, mässing, Skultuna nr. 22, 1800/1900-tal.

349107. LJUSSTAKAR, ett par, mässing, Skultuna nr. 22, 1800/1900-tal.

Höjd 14 cm.

Åldersslitage, märken, någon buckla.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 14 cm.

Antal besök: 1 406