FIGURINER 2 st, bland annat Schaubach Kunst Tyskland samt en sign Elly Strobach.

34908. FIGURINER 2 st, bland annat Schaubach Kunst Tyskland samt en sign Elly Strobach.

Dansande kvinna, Schauback Kunst Germany, höjd ca 18,5 cm.
Naken kvinna, stämplad Made in Czechoslovakia, Elly Strobach, höjd ca 15,5 cm.

Märken. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märken. Slitage.

Antal besök: 2 822