KERSTIN JÖNSSON. "Vit hortensia", olja på duk, monogramsignerad K.J.

349085. KERSTIN JÖNSSON. "Vit hortensia", olja på duk, monogramsignerad K.J.

80 x 50 cm.

Smärre krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

80 x 50 cm.

Smärre krackeleringar.

Antal besök: 2 722