KANDELABRAR, ett par, Oscariansk stil, 1800/1900-tal.

349049. KANDELABRAR, ett par, Oscariansk stil, 1800/1900-tal.

För 5 ljus vardera. Höjd 43 cm.

Åldersslitage, 3 prismor saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 210