FAT, porslin, Japan, monterad på bord, 18/1900-tal.

349043. FAT, porslin, Japan, monterad på bord, 18/1900-tal.

Dekor av fåglar och blommor i underglasyr blått, fatets diameter 63 cm med bord 67 cm, höjd 60 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 176