ALLAN EGNELL. Landskap med hästar, olja på duk, signerad.

349041. ALLAN EGNELL. Landskap med hästar, olja på duk, signerad.

ca 32 x 42 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 32 x 42 cm.

Antal besök: 928