ALLMOGEFÖREMÅL, 5 delar, 1800-tal.

349022. ALLMOGEFÖREMÅL, 5 delar, 1800-tal.

Ostlåda, längd 24 cm. Jakthorn, Rakknivslåda med 2 rakknivar, schyttel (daterad 1737), bandgrind.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 182