HEINRICH HERMAN MÜLLER WÜNSCHE. stilleben, olja på duk, signerad.

349014. HEINRICH HERMAN MÜLLER WÜNSCHE. stilleben, olja på duk, signerad.

78 x 116 cm.

lagningar, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

78 x 116 cm.

lagningar, färgbortfall.

Antal besök: 1 125