BENTE BERG. Olja på duk, Interiörbild, signerad B Berg.

348993. BENTE BERG. Olja på duk, Interiörbild, signerad B Berg.

40 x 50 cm.

Nikotinskikt.

Gör en kostnadsfri värdering!

40 x 50 cm.

Nikotinskikt.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 11 004