Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
BENTE BERG. Olja på duk, Interiörbild, signerad B Berg.
348993. BENTE BERG. Olja på duk, Interiörbild, signerad B Berg.
40 x 50 cm.
Nikotinskikt.
Gör en kostnadsfri värdering!
40 x 50 cm.
Nikotinskikt.
Limhamns Auktionsbyrå OLD
9 691