Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Thelin & Johansson
Silver & Metall
Silver
LJUSSTAKE, silver, fylld 1800/1900-talet.
348991. LJUSSTAKE, silver, fylld 1800/1900-talet.
Höjd 25 cm.
Bruksslitage, märken.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 25 cm.
Bruksslitage, märken.
582