KAMFERKISTA, orientalisk, 1900-tal.

348986. KAMFERKISTA, orientalisk, 1900-tal.

Längd 80, bredd 36, höjd 37 cm.

Repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor, märken.

Antal besök: 592