KNUT IRWE. Hus i landskap. Olja på pannå, signerad.

348841. KNUT IRWE. Hus i landskap. Olja på pannå, signerad.

46 x 55 cm.

Knut Irwe (1912–2002)

Gör en kostnadsfri värdering!

46 x 55 cm.

Knut Irwe (1912–2002)

Antal besök: 1 233