RÄKNESNURRA, Brunsviga, 1900-.talets första hälft.

348812. RÄKNESNURRA, Brunsviga, 1900-.talets första hälft.

Längd ca 42 cm.

Slitage,märken. Enstaka stötskada på träsockel. Låsbleck med bucklor. Ej fullständigt genomången.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 42 cm.

Nycklar saknas.

Antal besök: 930