LJUSSTAKE, brons, 16/1700-tal.

3488124. LJUSSTAKE, brons, 16/1700-tal.

Höjd 20 cm.

Bruksslitage.

Höjd 20 cm.

Bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Vagnvägen 16B
432 32 Varberg
Sverige

Placering
001
Antal besök: 63

Andra intressanta föremål