SOFFBORD, kolonialstil, 1900-tal.

34880. SOFFBORD, kolonialstil, 1900-tal.

Längd 87, bredd 87, höjd 45 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 2 265