RING i 14K gulguld besatt med blå ovalslipad topas?

348795. RING i 14K gulguld besatt med blå ovalslipad topas?

Storlek 17,5/55.
Vikt 4,5 gram.
Stenens storlek ca 10x6 mm.
Stämplad V.P. 585.

Bruksskick.
Sten med repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 17,5/55.
Vikt 4,5 gram.
Stenens storlek ca 10x6 mm.
Stämplad V.P. 585.

Bruksskick.
Sten med repor.

Antal besök: 1 048