SEVERIN NILSSON. TILLSKRIVEN. Björkar vid sjö, olja på duk, osignerad.

348790. SEVERIN NILSSON. TILLSKRIVEN. Björkar vid sjö, olja på duk, osignerad.

61 x 40 cm.

Smärre färgbortfall samt lagning.

Severin Nilson (1846–1918)

Gör en kostnadsfri värdering!

61 x 40 cm.

Severin Nilson (1846–1918)

Antal besök: 1 124