LOUIS BASTIN. Etsning.

LOUIS BASTIN. Etsning.
3487509. LOUIS BASTIN. Etsning.

Stående personer, signerad och numrerad 39/360, 14x11 cm.

Ej examinerad ur ram.

Louis Bastin (1912–1979)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Louis Bastin (1912–1979)

Antal besök: 290