THAGE NORDHOLM. Landskap med blommor, färglitografi. Signerad Thage Nordholm, numrerad 10/195.

348744. THAGE NORDHOLM. Landskap med blommor, färglitografi. Signerad Thage Nordholm, numrerad 10/195.

Daterad i plåten Paris 2.4. 76. Bildmått 35x46, ram 50x82 cm.

Något gulnad, ej examinerad ur ram.

Thage Nordholm (1927–1990)

Gör en kostnadsfri värdering!

Thage Nordholm (1927–1990)

Antal besök: 888