SÄNGBORD, teak, 1950/50-tal.

SÄNGBORD, teak, 1950/50-tal.
3487141. SÄNGBORD, teak, 1950/50-tal.

32x43 cm. Höjd 59 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

32x43 cm. Höjd 59 cm.

Brukslitage.

Antal besök: 646