JOAN JOSEP THARRATS. ”Första Moseboken”.

3486169. JOAN JOSEP THARRATS. ”Första Moseboken”.

Litografi på Guarro-papper.
Signerad, daterad 1973 och numrerad VIII/XXV. Det tillhör sviten ”Gènesis” publicerad av Sala Gaspar och skapad av Talleres Publicaciones Reidas de Barcelona.
74,5x55,5 cm.

Räv och små kinks på toppen.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Litografi på Guarro-papper.
74,5x55,5 cm.

Räv och små kinks på toppen.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 225