TORSTEN RENQVIST. Etsning signerad T.R -53, numrerad 12/5.

348615. TORSTEN RENQVIST. Etsning signerad T.R -53, numrerad 12/5.

bildyta 20 x 25 cm.

bruksslitage.

Torsten Renqvist (1924–2007)

Gör en kostnadsfri värdering!

bildyta 20 x 25 cm.

bruksslitage.

Torsten Renqvist (1924–2007)

Antal besök: 886