Stadsauktion Sundsvall
Konst
Övrigt
HARRY EKELUND. Fiskstim, relief i koppar. Ej signerad.
348602. HARRY EKELUND. Fiskstim, relief i koppar. Ej signerad.
60,5 x 21,5 cm.
Smärre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
60,5 x 21,5 cm.
Smärre slitage.
Stadsauktion Sundsvall
663