NILS LANDBERG. Ljustakar, ett par, Orrefors, signerade.

3486024. NILS LANDBERG. Ljustakar, ett par, Orrefors, signerade.

Höjd ca 28,5 cm. Signerade Orrefors 4488-121.

Bruksslitage. Ingen anmärkning.

Nils Landberg (1907–1991)

Gör en kostnadsfri värdering!

Nils Landberg (1907–1991)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Gumsbackevägen 5b
611 38 Nyköping
Sverige

Placering
M28
Antal besök: 45