Höjd ca 28,5 cm. Signerade Orrefors 4488-121.
Bruksslitage. Ingen anmärkning.
Nils Landberg (1907–1991)
Ange din plats för att se transportalternativ och priser.
Gumsbackevägen 5b 611 38 Nyköping Sverige