SEKRETÄR, Louis XV-stil, 1900-tal.

34860. SEKRETÄR, Louis XV-stil, 1900-tal.

Nyckel finns, längd 85, bredd 42, höjd 99 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 264