EMIL ZOIR. Grafiskt blad, signerad i plåten samt i marginalen, daterad 1922.

348592. EMIL ZOIR. Grafiskt blad, signerad i plåten samt i marginalen, daterad 1922.

Yttermått 51,5 x ca 72 cm.
Dagermått 49 x 69 cm.

Bruksslitage, gulnad, ram samt plexiglas modernt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Yttermått 51,5 x ca 72 cm.
Dagermått 49 x 69 cm.

Antal besök: 889