CARL FRANTZÉN. Eka i bergsjö, olja på duk, signerad och daterad -05.

3485881. CARL FRANTZÉN. Eka i bergsjö, olja på duk, signerad och daterad -05.

Carl Frantzén, Malmö, konstnär och dekorationsmålare, bland annat bakom takmålningarna på Hippodromen, Malmö.
Dukmått: 41 x 33 cm
Rammått: 53,5 x 45,5 cm.

Duk med repor och mindre hål.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dukmått: 41 x 33 cm
Rammått: 53,5 x 45,5 cm.

Duk med repor och mindre hål.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 98