Bemålad.
Höjd ca 44-71 cm.
41x68 cm.
Slitage ,repor, bemålad.
Bemålad.
Höjd ca 44-71 cm.
41x68 cm.
Slitage ,repor, bemålad.
Ange din plats för att se transportalternativ och priser.
Hållsta 1
641 61 Valla
Sverige