ÅKE LAGERBORG. "Rädde sig! III", väggrelief, signerad och daterad 1980.

348567. ÅKE LAGERBORG. "Rädde sig! III", väggrelief, signerad och daterad 1980.

30 x 30 cm

Olja på duk samt metall.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

30 x 30 cm

Olja på duk samt metall.

Mindre slitage.

Antal besök: 1 689