STOL, allmoge, furu, träplugg, 18/1900-tal.

3485532. STOL, allmoge, furu, träplugg, 18/1900-tal.

Rygghöjd 84 cm, sitthöjd 42 cm, bredd 42 cm.

Bruksskick. Åldersrelaterat slitage. Vacker patina.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 517