SOFFA, FÅTÖLJER och BORD, 4 delar. Rokokostil. 1900-talets andra hälft.

348539. SOFFA, FÅTÖLJER och BORD, 4 delar. Rokokostil. 1900-talets andra hälft.

Klädd i ljusbrun plysch. Längd soffa 190 cm. Bord med stenskiva längd 130, höjd 58 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 041