SLAGLÅSGEVÄR, dubbelpipigt, 1800-tal.

3485362. SLAGLÅSGEVÄR, dubbelpipigt, 1800-tal.

Utsnidad dekor av vildsvin.
Längd 122 cm.
Kaliber 18 mm.

Åldersrelaterat bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Utsnidad dekor av vildsvin.
Längd 122 cm.
Kaliber 18 mm.

Åldersrelaterat bruksslitage.

Antal besök: 1 006