TESKEDAR, 12 st, "Saga", och KAFFESKEDAR, 6 st, "Chippendale", 1947 m m.

348511. TESKEDAR, 12 st, "Saga", och KAFFESKEDAR, 6 st, "Chippendale", 1947 m m.

Teskedar, stämplade V8; Längd 12 cm.
Kaffeskedar, stämplade V8; Längd 10,5 cm.
Syltsked, "Uppsala", stämplad F9 (=1956); Längd 14,5 cm.
Total vikt 269 g.

Ålders- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total vikt 269 g.

Ålders- och bruksslitage.

Antal besök: 1 277