BENGT LINDSTRÖM (1925-2008). "Det blåa barnet". Olja på duk. Utförd omkring 1973.

348494. BENGT LINDSTRÖM (1925-2008). "Det blåa barnet". Olja på duk. Utförd omkring 1973.

Signerad Lindström. 55 x 46 cm.
Intyg från Comité Lindström, Paris medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 946