FIGUR, porslin, flicka och pojke som leker med hund, signerad B. Merli, H. 22cm.
Skador på bagageutrymmet, se bilderna.
Ange din plats för att se transportalternativ och priser.
2 Baron Court Chandlers Way Southend on Sea SS2 5SE Storbritannien