BIBLAR, 2 st, 1800-tal.

34848. BIBLAR, 2 st, 1800-tal.

Illustrerad Familjebibel, Stockholm 1891.
Kyrko Postilla, första och andra delen, Doct. Martini Lutheri, Lund 1857.

Fläckiga och gulnande blad, slitage. Sidor ej genomgågna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 300