SOFFA OCH FÅTÖLJ 1960-tal.

SOFFA OCH FÅTÖLJ 1960-tal.
3484669. SOFFA OCH FÅTÖLJ 1960-tal.

Stomme i betsad bok.
Soffan tresits med lösa stoppade dynor i sits och rygg. Längd 176, sitthöjd c:a 41 cm. Fåtöljen bredd 67 cm.

Bruksslitage, smärre skrapmärken. Klädseln med hårdare slitage. Dynorna nedsuttna, smuts, smärre hål.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stomme i betsad bok.

Antal besök: 374