ARMBANDSUR, FICKUR och KLOCKDELAR, 19 st, delvis silver, 18/1900-tal.

348464. ARMBANDSUR, FICKUR och KLOCKDELAR, 19 st, delvis silver, 18/1900-tal.

Armbandsur och fickur av olika fabrikat, diameter 1,5 - 6,3 cm.

Slitage, defekter, delvis renoveringsobjekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 765