ARMBANDSUR, Certina, automatic 288, 1900-talets mitt.

348456. ARMBANDSUR, Certina, automatic 288, 1900-talets mitt.

Ca 4 x 4 cm.

Bruksslitage, missfärgad urtavla.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 4 x 4 cm.

Antal besök: 1 672