TERRINER, 2 st, 18/1900-tal.

348425. TERRINER, 2 st, 18/1900-tal.

Rörstrand
Längd ca 34 cm
Höjd, inklusive lock, ca 20 cm

Terrin, Längd ca 35 cm
Höjd, inklusive lock, ca 17 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Sprickor finnes.
Nagg finnes.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rörstrand
Längd ca 34 cm

Terrin, Längd ca 35 cm

Ålders samt bruksslitage.
Sprickor finnes.
Nagg finnes.

Antal besök: 862