SKRIN, silver, svensk import, 1900-tal.

348424. SKRIN, silver, svensk import, 1900-tal.

Med träinredning. Längd 19,5 bredd 14 höjd ca 6 cm.

Slitage, fläckar. Botten med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 444