3484246. VYKORT, SAMLARBILDER med mera.
Vykort, frimärken, samlarbilder med mera.
Litteratur, Bland annat "The Star rare Coin Encyclopedia and Premium Catalog" samt "Lyckoslanten", 10 st, 1930, 1940 samt 1960-tal.
Vykort delvis med påskrifter, använda.
Ej genomgånget. Skador och slitage.