VYKORT, SAMLARBILDER med mera.

3484246. VYKORT, SAMLARBILDER med mera.

Vykort, frimärken, samlarbilder med mera.
Litteratur, Bland annat "The Star rare Coin Encyclopedia and Premium Catalog" samt "Lyckoslanten", 10 st, 1930, 1940 samt 1960-tal.

Vykort delvis med påskrifter, använda.
Ej genomgånget. Skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 308