MARBORD, teak, 1900-tal.

MARBORD, teak, 1900-tal.
3484245. MARBORD, teak, 1900-tal.

Diameter 109 cm, höjd 73 cm.

Fläckar, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 109 cm, höjd 73 cm.

Fläckar, slitage.

Antal besök: 342